Szukaj
Dołącz
Zaloguj

Zasady

Dlaczego powstał program Salon Rekomendowany?
Program powstał przede wszystkim po to aby wyróżnić najlepsze salony fryzjerskie, ale również po to aby stworzyć dla klientów Przewodnik, który ułatwi im znalezienie w ich okolicy salonu godnego polecenia.
Jakie Salony mogą dostać rekomendacje?

Rekomendacje mogą otrzymać Salony, które pracują na takich markach jak Artego, Montibello, Kemon, Mila lub Davines. Dodatkowo salony te muszą spełniać odpowiednie standardy obowiązujące w danej marce.

Na jaki okres jest przyznawana rekomendacja?

Rekomendacje salon otrzymuję na okres 1 roku. W kolejnych latach może otrzymywać następne wyróżnienia, jednak nadal musi spełniać standardy związane z konkretną marką.

W jaki sposób dołączyć do Progamu Salon Rekomendowany?

Zgłosić swój salon do Programu można przez stronę WWW lub przez kontakt z opiekunem z sieci Fale Loki Koki.

Na stronie WWW, wystarczy kliknąć w sekcję „Dołącz”, wypełnić formularz, podając nazwę salonu, jego adres, numer telefonu i opcjonalnie adres WWW, a także wybrać te marki, których produkty są wykorzystywane w codziennej pracy salonu.

Po otrzymaniu zgłoszenia, trafia on do weryfikacji do ekspertów sieci Fale Loki Koki, którzy na jej podstawie przyznają wyróżnienie. Wtedy opiekun z Fali Loki Koki skontaktuje się z właścicielem salonu, celem podpisania umowy uczestnictwa w Programie i przyznania wyróżnienia.

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password