Szukaj
Dołącz
Zaloguj

Trendy nowoczesnej koloryzacji na wiosnę i lato 2019 z Mila Professional

Wraz z końcem chłodnego sezonu,  nadchodzi ocieplenie trendów w koloryzacji włosów, które najlepiej można określić jako balans ciepła – żywego koloru dodającego energii oraz zimna – poważnych barw uzupełniających o elegancję i szyk. Ten nurt to właśnie wiosna kolorów zwiastująca nadejście nowych trendów na 2019 rok.

Ocieplamy! Koloryzacja włosów w zimno-ciepłych odcieniach

Przez ostatnie sezony na wybiegach oraz na łamach modowych czasopism podziwialiśmy bardzo dużo chłodnych i zimnych odcieni. Choć potrafią być to wyjątkowo piękne i eleganckie kolory, to kobiety poszukują tych barw, które dadzą więcej energii i blasku we włosach.

To krok w stronę indywidualności każdej kobiety: wolności wyboru i doceniania tego, co piękne w jednostce. Nadchodzący trend wcale nie neguje i nie odwraca się od poprzedniego. Wręcz przeciwnie – rozszerza go i wzbogaca właśnie o ten pożądany blask i energię żywych kolorów. W tym sezonie w koloryzacji królować będzie balans zimno-ciepłych odcieni.

„Nie każdy typ urody możemy przypasować do chłodnych odcieni. Dokładnie tak samo nie każdemu pasują ciepłe barwy. Dlatego w nowoczesnej koloryzacji znalezienie idealnego balansu pomiędzy ciepłymi i chłodnymi odcieniami oraz dopasowanie ich do indywidualnego wizerunku każdej osoby jest koloryzacją, która będzie pożądana przez wszystkich.” – Bartosz Bronowicki, Dyrektor Kreatywny Mila Professional.

Aktualny trend doskonale wpisuje się w filozofię przekazywaną przez markę Mila Professional, której główną ideą jest wydobywanie skrywającej się w każdym z nas indywidualności: „aby być kimś, musisz być sobą”.

Mila Professional to polska marka z europejskim doświadczeniem. Dyrektor Kreatywny marki Bartosz Bronowicki łączy swoje obserwacje i znajomość światowych trendów z bogatym doświadczeniem specjalistów Polwell, wspólnie wytyczając i kreując kierunki rozwoju oraz tworząc wyjątkowe profesjonalne kosmetyki do włosów.

Kolory pełne inspiracji od Mila Professional

Jak skorzystać z tego doświadczenia i jak płynąć na fali nadchodzącego trendu? Wybrać farby do włosów w nowych zimno-ciepłych odcieniach:

  • Perłowo złoty – idealny przykład współgrających ze sobą barw,
  • Ghilbi – inspirowany pustynnym, wschodnim wiatrem, który niesie ze sobą ogrzewany ciepłymi promieniami słońca libijski piasek,
  • Czekoladowy brąz – połączenie chłodnych i ciepłych barw, które idealnie odbijają światło.

Kolory dostępne w ofercie Mila Professional, w kolekcji Milaton. Farby od Mila Professional to gwarancja głębokiego, trwałego i żywego koloru nawet na oprószonych siwizną włosach.
Jej zastosowanie sprawia, że włosy po koloryzacji zyskują intensywne i charakterystyczne refleksy. Wszystko to dzięki wykorzystaniu wyciągu z białego wosku pszczelego i oleju jojoba. Za sprawą niewielkiej ilości amoniaku znajdujące się w farbie mikropigmenty wnikają w głąb włosa. Ta specjalnie opracowana receptura powoduje, że kolor cechuje się niezwykłą intensywnością barwy oraz długotrwałością niespotykaną przy stosowaniu tradycyjnych metod koloryzacji.

Tekst przygotował Dyrektor Kreatywny marki Mila Professional, Bartosz Bronowicki

Bartosz Bronowicki 
Dyrektor Kreatywny Mila Professional
Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywna koloryzacja. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. Lubi najbardziej tworzyć fryzury codzienne, które są użytkową sztuką szytą na miarę każdego klienta. Fundamentem jego stylu jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. W swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami i lekkością konstrukcji, a kształtami fryzur.

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password