Szukaj
Dołącz
Zaloguj
sylwestrowy-blask-wlosow

Sylwestrowy blask? Koniecznie na włosach!

Jest taka jedna noc w roku, podczas której blask jest szczególnie pożądany. Brokat i cekiny na bluzkach i sukienkach, a do tego błyszczące włosy, które dopełniają stylizację. To idealny look na Sylwestra, niezależnie od tego, gdzie i w jakim towarzystwie go spędzasz.

Zdrowy połysk odżywionych włosów

Włosy potrzebują odpowiedniego poziomu nawilżenia. Stylizacje, warunki atmosferyczne mogą też naruszyć ich strukturę, więc podczas układania fryzury warto pamiętać o odżywieniu pasm. Świetnie w tej roli sprawdzą się bogate w składniki wzmacniające olejki.

Olejek Gold Oil Essence Montibello nadaje się do każdego rodzaju włosów, które po jego użyciu stają się miękkie, nawilżone i błyszczące. Kilka kropel rozprowadzonych na pasmach zapobiega ich puszeniu, dzięki czemu fryzura sylwestrowa staje się elegancka i szykowna.

montibello-gold-oil

Nabłyszczenie w sprayu

Marki profesjonalnych kosmetyków do włosów oferują nabłyszczacze w sprayu, które nadają fryzurze piękny blask.

Shine Spray 06 z serii AND marki Kemon zapewnia natychmiastowy efekt nabłyszczenia, bez obciążania pasm. To świetne rozwiązanie dla każdego typu włosów.

Do wykończenia fryzury polecamy również suchą mgiełkę nabłyszczającą Shinning Mist Mila Professional. Jej lekka formuła nadaje diamentowy blask, wygładza włosy i dyscyplinuje niesforne kosmyki.

Blask na włosach jest najpiękniejszą ozdobą i dopełnieniem sylwestrowej stylizacji. Warto postawić na produkty nabłyszczające, by pasma odbijały światło, podkreślając wieczorowe kreacje.

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password