Szukaj
Dołącz
Zaloguj

Ślubna fryzura, która przetrwa całą noc. Stylizacja z produktami MONTIBELLO

Ślubna fryzura podobnie jak związek małżeński powinna być przede wszystkim trwała. To w niej przyszła panna młoda przetańczy całą noc, a więc musi przetrwać niejedno – podnoszenia, obroty i piruety. Co zrobić, by bez zbędnego rozwodzenia się na tematem zagwarantować wytrzymałość jednej z najważniejszych fryzur w życiu każdej kobiety? Powiedz „tak” sprawdzonym produktom do stylizacji!

Idealna fryzura do ślubu musi spełniać przynajmniej kilka podstawowych kryteriów. Równie ważne, jak jej dopasowanie do urody i sukni panny młodej, są wygoda oraz trwałość. Pamiętajmy, że pogoda, zwłaszcza w letnich miesiącach, bywa kapryśna, zaś partnerzy na parkiecie z różnym poziomem tanecznych umiejętności 🙂 – wymagający. Fryzura musi więc przetrwać wiele, aby, w przeciwieństwie do zmiany stanu cywilnego, ta, przynajmniej do rana, pozostała w stanie nienaruszonym.

Do utrwalenia ślubnych włosów jeden krok

By wizerunek świeżo upieczonej żony całą noc był nienaganny, warto maksymalnie utrwalić fryzurę.

Tu z pomocą przychodzi nowa gama produktów do stylizacji DECODE od marki MONTIBELLO. Preparaty z linii FINISH zapewniają długotrwały efekt stylizacji, niekończące się utrwalenie, świetlisty blask, a przy tym wysychają natychmiast po aplikacji i, co istotne, pozostają łatwe do usunięcia.  Do wyboru mamy spray mocno lub bardzo mocno utrwalający, nadający blask, mocno utrwalający w atomizerze, a dodatkowo serum nadające blask i zapobiegające puszeniu się włosów.

Stylizacja włosów - Montibello Decode Finish

Z kolei panny młode, które zdecydowały się na efekt push-up w rozmiarze XXL, z pewnością zachwycą efekty zastosowania kosmetyków z linii VOLUME – od pianki po krem czy spray, dzięki którym włosy zyskują objętość i gęstość, a także nabierają blasku, lekkości oraz zostają odżywione.

Fryzura panny młodej i włosy pana młodego – związek idealny

Pamiętajmy jednak, że tego dnia oczy wszystkich gości skierowane są na oboje nowożeńców, a więc i pan młody powinien zadbać o swoją fryzurę. Warto zatem wspomnieć o produktach z linii TEXTURE MEN, które pozwalają uzyskać ekstremalne utrwalenie, nadając fryzurze wyraźną teksturę. Panowie, w zależności od pożądanego efektu, mogą zdecydować się na blask dzięki brylantynie lub wręcz przeciwnie – matowe wykończenie za sprawą wosku bądź pasty modelującej, z kolei efekt mokrych włosów zapewni żel do stylizacji.

Choć fryzura ślubna stanowi nie lada wyzwanie, to utrwalenie za pomocą odpowiednich produktów do stylizacji pozwoli jej przetrwać noc, w niezmienionej formie, do białego rana. Wypróbuj zatem kosmetyki, które, nawet najbardziej wymagające, włosy pokochają już od pierwszego zastosowania.

Tekst przygotowała trenerka marki Montibello, Kasia Budka

Kasia Budka (salony: IMAGE oraz Fryzjerska Budka, Inowrocław)
Trenerka marki Montibello, od 18 pracuje jako szkoleniowiec, od 19 lat w branży. We fryzjerstwie szuka połączenia charakteru człowieka z jego wyglądem zewnętrznym (fryzurą), możliwości jakie daje wykonanie dobrej fryzury podkręconej kolorem z emocjami, jakie nowy look wywołuje w człowieku. Pozostaje wierna szkole Vidala Sassoona i jego filozofii – klasycznej prostocie, połączonej z elegancją, podkręconej zawsze trafionymi kolorami.

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password