Szukaj
Dołącz
Zaloguj

Salon Rekomendowany w blasku fleszy na targach LOOK 2019

Za nami święto branży fryzjerskiej i kosmetycznej czyli targi LOOK i beautyVISION 2019, które odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć przedstawicieli Salonu Rekomendowanego i przygotowanych przez nich specjalnych atrakcji,  które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem zwiedzających.

Targi LOOK i beautyVISION to największe w Polsce wydarzenia w sektorze modowym, podczas którego w stolicy Wielkopolski spotykają się eksperci oraz liderzy rynku. Przez dwa dni targowe zwiedzający mogli na własne oczy przekonać się, jakie są najnowsze fryzjerskie i kosmetyczne trendy oraz uzyskać sporą dawkę profesjonalnej wiedzy od wystawców.

Bramy MTP zostały otwarte w sobotę o godz. 10:00. Wtedy to pierwsi zwiedzający mogli zobaczyć, jakie atrakcje przygotowały w tym roku ich ulubione marki oraz odkryć zupełnie nowych producentów. A na brak wystawców nie można było narzekać. W strefie Fale Loki Koki – sieci hurtowni fryzjerskich założonych przez markę Polwell – już od samego rano rozpoczęły się pokazy na scenie, w których najlepsi fryzjerzy przygotowywali na żywo stylizacje fryzur, opowiadając jednocześnie o swojej pracy i odkrywając przed publicznością tajniki swojego warsztatu.

Jak sami mówili nam w zakulisowych rozmowach, towarzyszył im przed wyjściem na scenę lekki stres, ale w momencie, kiedy wystartował zegar (każda marka miała 25 minut na swój pokaz) można było już tylko podziwiać ich kunszt, opanowanie oraz wyobraźnię. Było widać, że nożyczki, szczotki oraz fotel fryzjerski to ich naturalne środowisko, w którym czują się najlepiej. Swoje umiejętności zaprezentowali m.in. ambasadorzy marek: Termix, Montibello, Mila oraz Kemon. Nic tylko podziwiać!

W przerwach między pokazami, zwiedzający mogli zapoznać się również z innymi przygotowanymi atrakcjami oraz naszym programem Salon Rekomendowany. Wielkim zainteresowaniem cieszył się na naszym stoisku automat do robienia zdjęć „Paparazzi”. Z jego pomocą, każdy chętny mógł przez chwilę poczuć się niczym największa gwiazda filmowa przed wręczeniem filmowych Oscarów. Dzięki sekwencyjnemu błyskowi 45 fleszy publiczność otrzymywała kolaż z wybranych fotografii oraz mogła opublikować swoje zdjęcie w mediach społecznościowych z #SalonRekomendowany.

Uśmiechy i radość osób, które miały okazję zrobić sobie zdjęcie był dla nas najlepszą nagrodą i pokazały, że Salon Rekomendowany cieszy się coraz większym uznaniem zarówno salonów fryzjerskich jak i klientów. A do wspólnej fotografii ustawiały się całe rodziny, przyjaciele, znajomi, właściciele salonów fryzjerskich oraz fryzjerzy. Efekty? Zobaczcie sami!

Podczas wspólnej zabawy nasi przedstawiciele informowali również o korzyściach wynikających z przystąpienia do programu rozdając specjalnie przygotowane ulotki oraz odpowiadając na liczne pytania. Warto przypomnieć, że wyróżnienie Salon Rekomendowany to dla salonu fryzjerskiego m.in. możliwość otrzymania oficjalnego tytułu „Salon Rekomendowany FLK”, oznakowanie salonu oraz jego oznakowanie, a także dedykowana kampania marketingowa. Poznaj więcej korzyści programu Salon Rekomendowany

Tysiące wykonanych fotografii, setki rozdanych ulotek, spotkań i wymiany doświadczeń z naszymi klientami podczas weekendu w Poznaniu, dają nam jeszcze większą motywację do pracy, aby spełnić oczekiwania wszystkich zainteresowanych oraz uczestników naszego programu. Dziękujemy wszystkim, którzy przybili z nami piątkę i odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia za rok!

Z fryzjerskimi pozdrowieniami,

Salon Rekomendowany

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password