Szukaj
Dołącz
Zaloguj

Salon Rekomendowany FLK – wyjątkowe wyróżnienie dla salonu fryzjerskiego

Sieć Fale Loki Koki od wielu lat współpracuje z salonami fryzjerskimi w całej Polsce. Te lata kontaktów z fryzjerami pozwoliły nam dostrzec, jak ogromną wagę przykładają oni do wysokiej jakości świadczonych usług i używanych w pracy z włosami klientów produktów. Właśnie dlatego postanowiliśmy wyróżnić salony, które wykazują się szczególnym profesjonalizmem, działając zgodnie ze standardami renomowanych w świecie fryzjerskim marek.

Program Salon Rekomendowany FLK to nie tylko wyróżnienie, ale również wskazówka dla klientów poszukujących najwyższej jakości w usługach fryzjerskich. Wybierając salon oznaczony logo Programu mają oni gwarancję, że fryzjer używa renomowanych kosmetyków, śledzi trendy i korzysta z nowości podczas cięcia, stylizacji i pielęgnacji włosów.

Wyróżnienie dla salonu

Bez względu na to, czy w salonie pracuje jeden fryzjer czy cały zespół, czy wykonuje się w nim fryzury damskie czy męskie, czy są w nim również osobne stanowiska barberskie – każdy salon można zgłosić do Programu Salon Rekomendowany. Weryfikacji podlega jakość, a nie zakres usług. Profesjonalizm, rzetelność i korzystanie z renomowanych marek fryzjerskich są dla nas najważniejsze przy przyznawaniu wyróżnienia.

Dołączenie do Programu

Otrzymać wyróżnienie może każdy salon, który przejdzie pomyślnie weryfikację wykonaną przez ekspertów z Fale Loki Koki. Pierwszym krokiem jest rejestracja w Programie, której można dokonać na dwa sposoby: zgłoszenie przez stronę www lub kontakt z opiekunem Fale Loki Koki.

Tuż po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, z właścicielem salonu skontaktuje się opiekun Fale Loki Koki, by przekazać certyfikat oraz wszelkie informacje dotyczące uczestnictwa w Programie.

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password