Szukaj
Dołącz
Zaloguj

Poczuj się jak gwiazda z Salonem Rekomendowanym na targach LOOK i beautyVISION

Już w najbliższy weekend 6-7 kwietnia Międzynarodowe Targi Poznańskie gościć będą miłośników nowości i trendów kosmetycznych. Wszystko w ramach targów LOOK 2019 i beautyVISION 2019, które zgromadzą najlepszych ekspertów fryzjerstwa, stylizacji paznokci oraz makijażu. Nie może tam zabraknąć przedstawicieli Salonu Rekomendowanego.

LOOK i beautyVISION to coroczne wydarzenie, które jest doskonałą okazją dla wystawców z branży fryzjerskiej i kosmetycznej do zaprezentowania najnowocześniejszych produktów, oferty oraz pokazów swoich przedstawicieli. Nie inaczej będzie w tym roku, kiedy to w dniach 6-7 kwietnia Poznań po raz kolejny stanie się stolicą polskiej urody.

W blasku fleszy i atrakcji

Salon Rekomendowany na targach LOOK 2019 (pawilon 7A, strefa Fale Loki Koki) przygotował dla zwiedzających specjalną atrakcję „Paparazzi”, dzięki której każdy będzie mógł poczuć się niczym największa gwiazda wybiegów i pokazów mody. Dzięki sekwencyjnemu błyskowi 45 fleszy, każdy chętny zrobi sobie zdjęcie, stworzy gifa oraz wydrukuje kolaż z wybranych fotografii.

Zasady działania są bardzo proste:

  1. Podchodzimy do usługi o nazwie „Paparazzi” w strefie Fale Loki Koki
    (pawilon 7A).
  2. Maszyna wykona serię ujęć, a Twoim zadaniem jest poczuć się przez chwilę jak gwiazda wybiegów rozchwytywana przez reporterów.
  3. Zdjęciem lub gifem warto podzielić się z przyjaciółmi i znajomymi udostępniając na swoich kanałach social media pod #SalonRekomendowany

Tegoroczne targi to również doskonała okazja, aby bliżej poznać sam Program Salon Rekomendowany, skupiający najlepsze salony fryzjerskie. W strefie Fale Loki Koki, będzie można dowiedzieć się więcej o korzyściach z przystąpienia do programu, jak również poznać wyróżniki salonów, które już do niego przystąpiły i otrzymały stosowny certyfikat potwierdzający jakość świadczonych usług.

Nasi reprezentanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy i czekamy na Was, aby przeżyć niezapomnianą fryzjerską przygodę.

Więcej informacji o wydarzeniu na: www.look.mtp.pl

Informacje o naszym Programie: salonrekomendowany.pl

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password