Szukaj
Dołącz
Zaloguj

Piękne loki i fale? To proste z MONTIBELLO

Każdy rodzaj włosów potrzebuje właściwej opieki, ściśle dostosowanej do swoich potrzeb. Jednym z niewątpliwie najbardziej wymagających typów są włosy kręcone i falowane, które wymagają szczególnej troski, by wyglądać pięknie i zdrowo.  Tymczasem ich pielęgnacja wcale nie musi być tak pokręcona, jak się wydaje. Odpowiednia stylizacja i sprawdzone kosmetyki mogą zdziałać cuda.

Puszenie, nieregularne skręty, zbytnie obciążenie  – to tylko niektóre wyzwania, z jakimi przychodzi zmierzyć się fryzjerom i właścicielkom włosów kręconych lub falowanych. Skuteczną bronią w walce z niesfornymi kosmykami okazują się być profesjonalne kosmetyki dedykowane właśnie tego rodzaju włosom.

Wśród gamy produktów do stylizacji DECODE marki Montibello znajdziemy linię Curl, której formuła gwarantuje wręcz spektakularne efekty. Co ważne, to Ty wybierasz, czy linia skrętów ma być mocno podkreślona, luźna czy też zależy Ci na naturalnych lokach. Zawsze jednak możesz spodziewać się głębokiego odżywienia, maksymalnej miękkości i sprężystości, niezwykle istotnej przy tego rodzaju włosach.

Balsam Curl Creator znacznie zmniejsza efekt puszenia się włosów, dzięki czemu zyskujemy zdecydowaną linię loków, a także świeżość bez obciążania. Mocniejszym produktem jest z kolei Curl Definer przeznaczony dla tych osób, które posiadają wyraźne skręty, by móc otrzymać idealne loczki bądź trzymające formę afro – naturalny efekt w połączeniu z silnym podkreśleniem. Co zaś z tymi, których natura nie obdarzyła naturalnie kręconymi włosami? Eksperci marki Montibello zatroszczyli się o komfort również takich osób, proponując Curl Defender. To spray, który skutecznie ochroni pasma przed wysoką temperaturą lokówki. Zastosowanie takiego preparatu pozwoli zapobiec kruszeniu się czy spaleniu włosów, a dodatkowo przedłuży ich młody wygląd.

Stosując profesjonalne produkty, fryzurę jak z katalogu uzyskasz nie tylko w salonie, ale i w warunkach domowych. Kilka ruchów szczotki i gotowe! 

Tekst przygotowała trenerka marki Montibello, Aleksandra Kwaśna

Aleksandra Kwaśna (Studio Fryzur 2000, Wilkowice)
Już w dzieciństwie w wieku 6 lat zadecydowała, że zostanie fryzjerem. Konsekwencja, pracowitość i perfekcyjność sprawiły, że zrealizowała swój plan i prowadzi własny salon fryzjerski już od 19 lat. Od początku kariery stawia na wysoką jakość, ale również dobrą atmosferę. Choć jest doświadczonym fryzjerem, stale podnosi kompetencje na różnego rodzaju szkoleniach.
Dzięki współpracy z marką Montibello udało jej się spełnić kolejne marzenie – została instruktorem fryzjerstwa. Jak sama o sobie mówi, jest wielką szczęściarą, bo robi w życiu to, co naprawdę kocha!

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password