Szukaj
Dołącz
Zaloguj
Fryzury na lato

Najlepsze fryzury na plażę i upały

Lekka, prosta w wykonaniu, z odrobiną dziewczęcego uroku, a przede wszystkim – wygodna. Właśnie tym cechują się najlepsze fryzury na upalne dni. Niezależnie od tego, czy masz krótkie włosy czy długie fale – nasze propozycje z pewnością przypadną ci do gustu.

W tym okresie nie mamy ochoty tracić czasu na długie układanie włosów i zależy nam, aby upięcie było wygodne i estetyczne. Na bazie klasycznego kucyka i ponadczasowych warkoczy można stworzyć świeże, lekkie uczesania, które staną się dopełnieniem każdej letniej stylizacji.

Kucyk w nowej odsłonie

Włosy związane w kucyk to najprostsza fryzura, którą można modyfikować na wiele sposobów. Odsłania twarz i szyję, wygładza owal twarzy, a także podkreśla kształt oczu. Niezależnie od tego, czy jest to wysoka kitka na czubku głowy, czy też luźno zebrane włosy, kucyk łączy w sobie nutkę elegancji i sportowego wyglądu, dlatego idealnie sprawdzi się w niemalże każdej stylizacji. Z pozoru tą zwykłą fryzurę można w prosty sposób odmienić dodatkiem, jak np. chustką, która będzie elementem wiązania kucyka.

Kucyk na plażę

Niedbały kok

Kok na lato

Jeśli wakacyjny wyjazd spędzamy w pobliżu wody, najwygodniejszym rozwiązaniem będzie związanie włosów w kok. Nie musi być on osadzony na specjalnej formie wypełniającej. Im bardziej niedbały, tym lepiej. Taka fryzura będzie się kojarzyć z naturalnością, a dodatkowo podkreśli swoisty urok każdej z nas, nadając mu co nieco dziewczyńskiego charakteru. Jak go zrobić? Wystarczy przełożyć włosy jak do kucyka, ale nie przeciągać ich do końca.

Morskie fale na włosach

Od kilku sezonów coraz częściej nadajemy naszej fryzurze objętości poprzez fale. Kojarzące się z morzem i wypoczynkiem stylizacje łączą w sobie kobiecość i zmysłowość. Najprostszym sposobem na ich uzyskanie jest zrobienie na mokrych włosach ciasnych warkoczy, które rozplecione po kilku godzinach zaczną się skręcać w naturalny sposób.

Fale na lato

Włosy w warkocz

Włosy w warkocz na plażę

Polki pokochały warkocze. Lubimy wiązać nasze włosy w tzw. dobierańce, które gwarantują wygodę i są świetnym rozwiązaniem dla posiadaczek długich włosów, które lubią plątać się na wietrze. Tego lata szczególnie polecamy powrót do korzeni i zaplatanie włosów w prosty, niski warkocz, który doda każdej stylizacji elegancji i subtelności.

A jaką fryzurę wybierasz Ty podczas upałów i na urlopie?

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password