Szukaj
Dołącz
Zaloguj

Mila Professional Repair ratunkiem dla zniszczonych włosów

Odżywienie zniszczonych włosów, wygładzanie niesfornych kosmyków – każda kobieta chce, by matowa fryzura zyskała wyjątkowy, głęboki blask. Codzienna pielęgnacja oparta o  profesjonalną maskę, odżywkę i szampon gwarantuje, że pozbawione życia włosy staną się mocne i odzyskają zdrowy wygląd.

Opracowana przez specjalistów Mila Professional formuła zawarta w produktach linii Repair przeznaczona jest do profesjonalnej pielęgnacji – zarówno w salonach fryzjerskich, jak i domowym zaciszu. Korzystając z wiedzy ekspertów marka Mila Professional przygotowała produkty o skoncentrowanym składzie bogatym w składniki aktywne, które sprawiają, że nawet bardzo zniszczone włosy zyskują zdrowy wygląd i niezwykły blask.

Szampon odbudowujący zawierający keratynę w krótkim czasie wzmacnia strukturę włosów i pozytywnie wpływa na wygląd. To doskonałe rozwiązanie do zniszczonych kosmyków wymagających profesjonalnego działania. W składzie szamponu znajduje się także pantenol oraz hydrolizowane perły, które odżywiają włosy i nadają im elastyczności. Kosmetyk doskonale sprawdzi się przed wykonaniem innych zabiegów fryzjerskich, ponieważ dzięki dodatkowi soli morskiej głęboko oczyszcza włosy i likwiduje łupież. Należy przy tym pamiętać, że najlepsze efekty daje podwójne umycie włosów – pozwala dokładnie usunąć z nich resztki kosmetyków do stylizacji oraz innych nagromadzonych zanieczyszczeń.

Zabieg dogłębnego i profesjonalnego mycia włosów dopełni nałożenie na nie odżywki z tej samej linii Repair. Najlepiej sprawdzi się w przypadku włosów suchych i łamliwych, które odbudowuje i wzmacnia gwarantując odzyskanie ich pełnej witalności. Podobnie jak w przypadku szamponu – skoncentrowana zawartość keratyny i ekstraktu perłowego doskonale wpływa na układanie fryzury, a ponadto chroni barierę lipidową włosów.

Aby podtrzymać i pogłębić efekty podstawowej pielęgnacji włosów, linię Repair dopełnia skoncentrowana maska keratynowa działająca pod wpływem temperatury. Kosmetyk wzmacnia włosy dzięki dogłębnemu wnikaniu keratyny w głąb włosów. Jak stosować maskę? Należy nałożyć ją na umyte i wilgotne włosy, a po 5-10 minutach spłukać obficie wodą. Fryzura zyskuje wyjątkowy blask, a dzięki odżywieniu włosy stają się łatwe do ułożenia.

Dla włosów, które wymagają głębokiej regeneracji przygotowano także ampułki Mila Repair Hair Lotion. Ta keratynowa kuracja do włosów suchych i zniszczonych. Skoncentrowana formuła ampułek nie tylko szybko poprawia kondycję włosów, ale też dogłębnie je wygładza. W efekcie pasma bardzo dobrze się układają, lepiej radzą sobie z czynnikami zewnętrznymi i bez problemu poddają się codziennej stylizacji. Stosowanie odpowiednich kosmetyków do regeneracji oraz wsparcie kuracji ampułkami sprawi, że włosy odzyskają blask i zdrowy wygląd.

Bartosz Bronowicki 
Dyrektor Kreatywny Mila Professional
Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywna koloryzacja. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. Lubi najbardziej tworzyć fryzury codzienne, które są użytkową sztuką szytą na miarę każdego klienta. Fundamentem jego stylu jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. W swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami i lekkością konstrukcji, a kształtami fryzur.

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password