Szukaj
Dołącz
Zaloguj
Mila - wygładzenie włosów

Jak ujarzmić niesforne włosy? Nienaganna fryzura z Mila Professional

Ważne jest, aby w życiu iść przed siebie pewnym krokiem i z podniesioną głową. Zawsze należy być przygotowanym na to, co przyniesie nam los. Nic jednak tak nie irytuje każdej z nas, jak niesforne włosy burzące tak ciężko wypracowany styl i dobry wygląd. Dzięki olejkom i specjalnie stworzonym do tego kosmetykom ujarzmisz niesforne włosy i zachowasz fryzurę, w której czujesz się najlepiej.

Zaplanowany wygląd wyznacza niepowtarzalny, charakterystyczny styl. Filozofia FUTURE marki Mila Professional to podkreślenie, jak ważne jest bycie sobą, które pozwala rozwijać siebie, swoje pasje i dążyć do szczęścia. Indywidualny styl daje temu wyraz, a fryzura jest jednym z istotnych elementów codziennego wyglądu.

Produkty, które mają za zadanie ujarzmić niesforne włosy powinny je wygładzać, a także pielęgnować.

Mila Anti-Frizz Argan Oil to receptura, która sprawi, że  włosy będą lśniące, delikatne i gładkie. Szybko się wchłania i chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi, co czyni go idealnym przyjacielem każdej kobiety. Nie tylko doskonale wzmocni i nabłyszczy włosy, ale zrobi to błyskawicznie.

By przywrócić włosom utracony blask i energię olejek został wzbogacony ekstraktem z konopi siewnych. Odżywcza moc eliksiru ochroni włosy przed działaniem wysokich temperatur, a także zapobiegnie uszkodzeniom mechanicznym, na które są narażone podczas codziennej stylizacji.

Olejek Anti-Frizz jest doskonały do prostowania włosów i dyscyplinowania niesfornych loków. Wystarczy rozetrzeć tylko kilka kropel olejku w dłoniach, a następnie nanieść na wilgotne włosy, by cieszyć się nienaganną fryzurą przez cały dzień.

Tekst przygotował Dyrektor Kreatywny marki Mila Professional, Bartosz Bronowicki

Bartosz Bronowicki  Dyrektor Kreatywny Mila Professional Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywna koloryzacja. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. Lubi najbardziej tworzyć fryzury codzienne, które są użytkową sztuką szytą na miarę każdego klienta. Fundamentem jego stylu jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. W swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami i lekkością konstrukcji, a kształtami fryzur.

Sign In Salon Rekomendowany

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password